Ældreinstitutioner

Områdecentre

Birkely
Maltvej 58, Askov
6600 Vejen
Leder: Bo Smith
Tlf. 79 96 57 00 - mail: birkely@vejen.dk
Birkelys hjemmeside
Kontrolrapport for Birkely

Blomsterengen
Blomsterengen 42
6670 Holsted
Leder: Bettina Rimdal
Tlf. 79 96 56 80 - mail: blomsterengen@vejen.dk
Blomsterengens hjemmeside
Kontrolrapport for Blomsterengen

Brørup Hjemmepleje
Fredensvej 3
6650 Brørup
Leder: Bo Smith
Tlf: 79 96 52 19 - mail: mfo@vejen.dk
Brørup Hjemmeplejes hjemmeside

Dixensminde
Dixensvej 3
Jels
6630 Rødding
Leder: Kirsten Carlsen
Tlf. 79 96 53 97 - mail: dixensminde@vejen.dk
Dixensmindes hjemmeside
Kontrolrapport for Dixensminde

Enghaven
Rødding Engvej 3
6630 Rødding
Leder: Kirsten Carlsen
Tlf. 79 96 68 40 - mail: enghaven@vejen.dk
Enghavens hjemmeside
Kontrolrapport for Enghaven

Kærdalen
Kærdalen 1
6600 Vejen
Leder: Tove Bahl Mikkelsen
Tlf. 79 96 58 00 - mail: kaerdalen@vejen.dk
Kærdalens hjemmeside
Kontrolrapport for Kærdalen

Lindecentret
Lindeparken 26
6622 Bække
Leder: Bettina Rimdal
Tlf. 79 96 57 57 - mail: lindecentret@vejen.dk
Lindecentrets hjemmeside
Kontrolrapport for Lindecentret

Lundtoft
Magnolievej 28
6650 Brørup
Leder: Bo Smith
Tlf. 79 96 69 20 - mail: lundtoft@vejen.dk
Lundtofts hjemmeside

Kontrolrapport for Lundtoft

Åstruplund

Borgergade 110
6752 Glejbjerg
Leder: Bettina Rimdal
Tlf. 79 96 68 22 - mail: aastruplund@vejen.dk
Åstruplunds hjemmeside
Kontrolrapport for Åstruplund

Åparken

Åparken 19
6670 Holsted
Leder: Bettina Rimdal
Tlf. 79 96 68 30 - mail: aaparken@vejen.dk
Åparkens hjemmeside
Kontrolrapport for Åparken

Tilbage til siden om kommunale institutioner

Til top