Ældreinstitutioner

Områdecentre

Birkely
Maltvej 58, Askov 
6600 Vejen
Leder: Bo Smith
Tlf. 79 96 57 00 - mail: birkely@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/birkely
Kontrolrapport for Birkely
 
Blomsterengen
Blomsterengen 42
6670 Holsted
Leder: Bettina Rimdal
Tlf. 79 96 56 80 - mail: blomsterengen@vejen.dk
Web: www.omraadevest.inst.vejen.dk/blomsterengen
 Kontrolrapport for Blomsterengen 
 
Brørup Hjemmepleje
Fredensvej 3
6650 Brørup
Leder: Bo Smith
Tlf: 79 96 52 19 - mail: mfo@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/broerup-hjemmepleje
 
Dixensminde
Dixensvej 3
Jels
6630 Rødding
Leder: Birgitte Christiansen
Tlf. 74 55 21 21 - mail: dixensminde@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/dixensminde
 Kontrolrapport for Dixensminde 
 
Enghaven
Rødding Engvej 3
6630 Rødding
Leder: Kirsten Carlsen 
Tlf. 79 96 68 40 - mail: enghaven@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/enghaven
 Kontrolrapport for Enghaven 
   
Kærdalen
Kærdalen 1
6600 Vejen
Leder: Tove Bahl Mikkelsen
Tlf. 79 96 58 00 - mail: kaerdalen@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/kaerdalen
 Kontrolrapport for Kærdalen
 
Lindecentret
Lindeparken 26
6622 Bække
Leder: Tove Bahl Mikkelsen
Tlf. 79 96 57 57 - mail: lindecentret@vejen.dk
 Kontrolrapport for Lindecentret 
 
Lundtoft
Magnolievej 28
6650 Brørup
Leder: Bo Smith
Tlf. 79 96 69 20 - mail: lundtoft@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/lundtoft

Kontrolrapport for Lundtoft 
 
Åstruplund

Borgergade 110
6752 Glejbjerg
Leder: Bettina Rimdal 
Tlf. 79 96 68 22 - mail: aastruplund@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/aastruplund
 Kontrolrapport for Åstruplund 
 
Åparken

Åparken 19
6670 Holsted
Leder: Bettina Rimdal 
Tlf. 79 96 68 30 - mail: aaparken@vejen.dk
Web: www.vejen.dk/områdevest
 Kontrolrapport for Åparken

Tilbage til siden om kommunale institutioner

Til top